Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.
сила марса проти інерції тельця
Битва націй, Мудрі люди

Сила Марса проти інерції Тельця

27/01/2021

Побачив у цікавої дівчини перепост сторіз одного письменника про Ілона Маска. Цитати:

“Читаю я Маскосрач і дивуюся недалекості ряду співгромадян.”
“Марс нахрін нікому не потрібен і на життя на Землі почне впливати років через 200”
“Це сигнал сотням тисячам геніїв по всьому світу – велкам ту Америка.”
“Вгамуйтесь космодрочери. Якщо ми програємо перегони за космос нічого не станеться, якщо програємо змагання за таланти та інвестиції – відстанемо назавжди”

З таким домислами я ніяк не можу погодитися, а оскільки та цікава мені дівчина зробила репост цього автора, я спробую переконати її у зворотному. Відразу скажу, що вступати в полеміку в коментарях я не буду, бо потрібно будувати ракету для освоєння космосу 🙂

Експансія в космос = Порятунок душі

  1. Країни СНД, а точніше РФ, звідки, мабуть, автор, вже давно програла перегони за інвестиції і таланти в силу своєї агресивної, мілітаристської політики, замість будування потрібної інфраструктури.
    Так, спроби є. АСІ, Університет 2035 і всі роботи Дмитра Пєскова. Але це не про сьогодні. А про потім. А життя йде вже зараз, кожна думка, ідея, вже сьогодні вносить свій вплив в уми людей.
  2. NASA, не сьогодні придумала делегувати свої замовлення приватним компаніям. Це сталося багато років тому, саме через такі рішення, залучення “нової крові” і з’явилися такі компанії як SpaceX, в той час, як Роскосмос в силу своєї політики є закритою організацією, а інфраструктури для вирощування нових молодих компаній там немає.
  3. Америка сьогодні не найстабільніша країна, але там є хороша інфраструктура для польоту думки вчених, геніїв. Потрібний фундамент для “вирощування ідей”.
  4. І тепер найважливіше. Людина яка спрямована в небо – здатна на Велике. Світ втомився від комерції, жадібних інвесторів і грошей. Вже є майже все, а того самого сакрального почуття, того драйву, у багатьох людей всередині немає….
    Якщо людина не розуміє, що запуск ракет в космос це не про гроші, фінанси або кращу країну на світі, то скоріше за все, потрібно негайно видалити Instagram і Тік-Ток зі свого телефону.
  5. Космос – це про експансію духу. Світу потрібно щось нове, “марсіанський” прорив, вектор сили, розуму, творіння.Коли я був у січні 2020 року в Португалії, в Лісабоні, був вражений монументальними пам’ятками королів, які спрямовують свій погляд за океани. “Піди туди, не знаючи куди, знайди те, не знаючи що”.Ви тільки подумайте, уявіть, які флотилії будували, щоб борознити океани і пізнавати нові цивілізації.Сьогодні, настільки великим по духу, по відчутті віри в нове, може стати тільки експансія в космос! Енергія Марса, може витягнути нас з інерції Тельця.Подумайте скільки людей і з якими почуттями дивляться трансляції про запуск нових ракет? Ви зуміли хоч трішки розпізнати це почуття в собі? Тим, кому зараз до 40-50-запитайте у своїх батьків як вони ставилися до першого польоту Гагаріна, яка тоді “погода” була в ефірі. Люди дивилися на зірки і думали про велике, мріяли, хотіли пізнавати нове. СРСР був космічною державою.А що сьогодні? Instagram, Тікток, і мнімі “великі справи” в тактильних почуттях 2 пальців на екрані нового телефону за контрактом…. 🙁

Ця стаття про те, що людина має відчути нові горизонти. Вектор до розвитку, вихід за неможливе! Колонізація космосу – це одне з потенційних рішеннь, що витягне усе людство на новий рівень.

Відео  найкращим чином ілюструє мій текст. До речі про технології DeepFake я писав в іншій статті з нашого блогу “Смерть і відродження моделей”

 

 

Олександр Куява

Олександр Куява

Засновник та директор медіагрупи Спектр. Медіахудожник. Експерт у сфері інформаційних технологій та нових медіа. Інтернет-підприємець і соціальний інвестор.