Співпраця

Довгострокове партнерство

Будуємо мости та соціальні ліфти

Ми не шукаємо клієнтів, не накручуємо перегляди і не прагнемо бути першими. Ми стараємся створювати ефективні соціальні мости між людьми. Між бізнесом та клієнтом, між виданням та аудиторією, Ми бажаємо підняти медійну, соціальну та цифрову культуру у Луцьку на новий, вищий рівень.

Ми пишемо про тих, про кого не написали видання старого типу, ми стараємось формувати нове медіа-інформаційне середовище на Волині, яке роками було деформовано журналістським корпусом старої парадигми та  за гроші людей, які були зароблені не чесним шляхом або в негативно забруднених індустріях . Ми не будемо ніколи співпрацювати з бізнесом, який пагубно впливає на соціум: алкогольні і табачні бренди та інші.

Проте, якщо Ви, як і ми вбачаєте світле майбутнє для нашого міста Луцька, готові імплементувати новітні технології в свої бізнес проекти, а також розумієте що високі результати досягаються не за 1 день – вам з нами по дорозі!

Ми можемо створити форму вашим проектам, наділити їх візуальним смислом, та донести ваші меседжі до потрібної вам аудиторії. Ми можемо гарантувати ефективність нашої роботи та будемо відповідати за результат. Представляєте ви бізнес, політичну групу чи соціальну організацію – нам цікава лише довготривала співпраця, мінімум 5 років.

МЕДІА ТА PR ІНСТУРМЕНТИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Нам не цікаве разове виконання послуг, ми прагнемо будувати міцне довгострокове партнерство і допомагати вашому бізнесу бути у здоровій візуальній формі.

Від створення вебсайту до брендових відео роликів, від управління репутацією до чорного піару.
Від концепт фотографії до соціального медійного маркетингу. Ми знаємо як створити бізнес-моделі в інтернеті.

Можемо зробити якісно для себе - зробимо і для Вас!
Медіа-група ``СПЕКТР``

Телефонуйте: +38 068 772 38 28
Власні інтернет-проекти

Ми створили інтерактивні канали комунікації, інтернет-видання для вашого бренду за для контакту з аудиторією. Портали новин та інтернет медіа проекти з чітко визначеною цільовою аудиторію.

Інтернет розробка

В рамках довгострокової співпраці - ми можемо створити для вас власний інтернет-портал, сайт новин чи вискокофункціональний веб проект з можливістю масштабування в інші регіони.

Консалтинг

Оптимізація бізнес процесів для вашого бренду та налаштування інтеграцій та автоматизації вашого бізнесу в інтернеті.

Зйомка відео роликів

В нас є велика матеріально-технічна база для розробки та створення брендового та рекламно-інформаційного контенту. 4К відео камери, професійне фото та відео світло.

Соціальні медіа

Ми знаємо як управляти репутацією в соціальних медіа використовуючи нові трендові інструменти для досягнення поставлених цілей. Можемо автоматизувати дані процеси.

Розробка стратегій

Аналіз данних, аналітика ринку та розробка контр-стратегій медійного та піар просування вашого бренду в соціальних медіа.

ОТРИМАТИ КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ НА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ІНТЕРНЕТІ

[mc4wp_form id=”11827″]

Напишіть нам
[cf7sr-simple-recaptcha]