Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.
символізм
Алхімія проекту

Неймінг та символізм проєкту

27/01/2021

Не знаю наскільки красиво у нас виходить описувати все, що ми робимо, судити вам, але хотілося б надати проєкту Спектр якогось міфопоетичного відтінку. Описати нашу справу, місію і майбутні концепти, не тільки з боку маркетингових методів, а і якихось метафізичних смислів. І буде добре, якщо наш досвід ми зможемо передати вам від серця до серця.

Без поспіху, без гонитви за кількістю,
викристалізовуючи тільки якість.

У текстах будуть деякі ключі. З одного боку буде багато “художньої алхімії” в публікаціях про компанію, з іншого боку, те що буде стосуватися бізнес-ідей – все без води й по суті, щоб економити Ваш час!

До неймінгу Спектр були ще варіанти, Light Kompas, RAW Connect і Light Links – останні два добре “лягають” в кейс послуг з інтеграції бізнес-проектів, але ні як не в основну суть моєї діяльності. А саме, висвітлювати те, чого інші можуть не бачити. Тут відразу спадає на думку символ маяка (LightHouse) – зізнаюся, завжди хотів побути його доглядачем, оскільки бути наодинці з собою – це велике благо!

Маяк – поширений символ в мистецтві і літературі, але трактуватися він може по-різному. З одного боку маяк – це символ служіння, допомоги в подоланні небезпеки, вказівки вірного виходу з важкої ситуації. З іншого – уособлення самотності, усамітнення, протиставлення себе навколишнього світу. В інших статтях ми більш детально опишемо цю тему. Будемо комбінувати смисли нашої метафізичної роботи з реальними, конкретними, бізнес-ідеями.

Також, довгий час я думав назвати проєкт Light Kompas, (компас світла, світловий компас) навіть зареєстрував домен, зробив сайт. І ось чому:

Компас – вірний одному. Символ сталості. Вірний – полюсу. Символ навігації, який допомагає знайти правильний шлях.
Діапазон сторін світу це не тільки наш досвід який ми пропонуємо вам. Це ще й “список” всіляких оман цього світу, які ми емпірично і методом аналогії перевірили на собі.

Світло –  стрілка компаса горить таємним вогнем. Подібно променю світла, ми вкажемо на кінцеву мету, покажемо який можливий результат буде вас там очікувати. Так ви зможете побачити “карту освітленого шляху” де буде видно все: стіни, об’єкти, артефакти, переваги, недоліки. Плюси і мінуси.

Пройти його доведеться тільки вам.  Хто не сліпий – побачить світло. І вибір буде за вами. Повторю: “З картою і компасом у руці – можливо швидше знайти своє Ельдорадо”.

На нашому сайті ви зможете придбати такі “карти” (бізнес-ідеї), таблиці координат (інсайти), інструментарій (онлайн інструменти і готові схеми).

Компанію Спектр я заснував за 2 роки до ідеї LightKompas, і після реформації та оптимізації компанії вирішив, що всі наші бізнес-ідеї потрібно просувати під брендом Спектр. Є компанія – є ідея – можна починати роботу, позбувшись від рутини реєстрації додаткових компаній….. Насправді – компанію можна зареєструвати в будь-якій країні світу, але зробити з неї бренд – це інше питання.

З ім’ям Спектр, можливе найбільше охоплення різних проєктів – оскільки вони частина цього спектру… Ми покажемо вам, ту енергію, ідеї, форми, які знаходяться в спектрі. Потрібно детально розуміти все що є всередині, щоб ефективно вийти назовні.

Буває, що люди іноді впадають в прокрастинацію. Особисто у мене так буває, коли я відлітаю занадто сильно у світ ідей, не встигаючи їх реалізовувати. Так вийшло і цього разу – була рекламно-консалтингова компанія Спектр, яка займалася розробкою інтернет і медіапроєктів. І був окремий проєкт, сайт LightKompas, який теж вимагав великої залученості – таким чином об’єднавши ці два концепти в один, вийшов відмінний результат. Ми почали робити ефективно те, що ми хочемо, не розпорошуючись на операційну рутину ….

Все ж мені здалося, що для сьогоднішньої людини, термін LightKompas буде складніший для розуміння, а Спектр – просто, містко, знаково і зрозуміло.

Таким чином на українській версії сайту – ми орієнтуємося на генерацію ідей у бік розвитку України, а саме нашого улюбленого міста Луцьк. На російськомовній версії сайту – на генерацію і продаж бізнес-ідей на всьому пострадянському просторі. Думай глобально, дій локально – якраз про це. А англомовна версія – це адаптація і переклад ідей для західного ринку і ринків усього світу.

Використовувати наші знання – ваша можливість.

Олександр Куява

Олександр Куява

Засновник та директор медіагрупи Спектр. Медіахудожник. Експерт у сфері інформаційних технологій та нових медіа. Інтернет-підприємець і соціальний інвестор.