Lutsk-platforms

Spectr Media / Lutsk-platforms

Привіт Луцьк. Спектр Медіа Група – новий гравець на медіа ринку Волинської області.

 

Ми зацікавлені в розробці нових медійно-інформаційних платформ та каналів комунікації з цілью підвищити конкуренцію на ринку,  а також показати нові формати доставки контенту до потенційного споживача. Базуючись на світових трендах та нових технологіях в сфері медіа, ІТ та інтерактиву, нам важливо розробляти нові підходи до монетизації контенту, а також будувати міцне довгострокове партнерство з нашими клієнтами.

Ми зацікавлені допомагати новому бізнесу, стартапам та ентузіастам, формувати цінності навколо Ваших ідей, продуктів або послуг з цілью будівництва міцної, взаємовигідної інтегрованої проектної структури.

Починаючи з 2017 року нашими цілями стануть пріорітети – створити мистецькі, культурно соціальні та рекламно-інформаційні проекти. Об’єднати на одній платформі ключове ядро талановитих, творчих людей, з якими буде можливо розробляти локальні проекти у місті Луцьк. Нашими тактичними задачами стане створення медіа ресурсів які допоможуть підтримувати проекти, а також стануть хорошим плацдармом для більших майбутніх ідей, а саме створення інструментів для формування нового, позитивного, ідеологічного іміджу України закордоном.