СПЕКТР

Медіа-група ``СПЕКТР`` - інформаційне агентство Волині. Рекламно-консалтингова, медіа-брендингова компанія міста Луцька, яка займається розробкою та підтримкою власних інтернет та медіа проектів з 2017 року.
Реклама в інтернеті

Ми створили інтерактивні канали комунікації в соціальних медіа, власні регіональні та всеукраїнські інтернет-видання, задля контакту вашого бренду з інтернет аудиторією та висвітлення потрібного вам інформаційного меседжу.

Консалтинг

Оптимізація бізнес-процесів для вашого бренду, налаштування інтеграцій та автоматизації вашого бізнесу.

Виробництво контенту

В нас є велика матеріально-технічна база, а також власна арт локація для розробки та створення медійного та рекламно-інформаційного контенту.

Розробка стратегій

Аналіз даних, аналітика ринку та розробка контр-стратегій медійного та піар-просування вашого бренду.

Агрегатор новин

Луцьк News

Всі новини Луцька в одному місці. Зручний вебсайт для моніторингу та аналізу соціальних новин. Дивись. Читай. Аналізуй.

1
Рейтинги. Ексклюзив

ВолиньТоп

Формування незалежних рейтингів - основна мета інтернет-видання ВолиньТоп. Незалежна команда, чиста репутація, свіжі погляди.

2
Відео новини

Аспект

Канал соціальних відеоновин на Youtube та у Facebook. Короткі соціальні відеосюжети в одну хвилину. Гарантія 5 000 переглядів за 1 місяц.

3
Новини Шацька

СвітязьІнфо

Інтернет портал новин Шацького району. Інтернет-видання.

4
Робота Луцьк

ВолиньWork

Сайт пошуку роботи Волині. Робота Луцьк. Вакансії, резюме, компанії. Кращі спеціалісти Волині. Робота в Луцьку, Ковелі, Нововолинську.

5
Спільнокошт

ЛуцькІдея

Всі новини Луцька в одному місці. Зручний вебсайт для аналізу соціальних новин.

6
Замовлення реклами онлайн

МедіаМіст

Медіа Міст – це платформа, яка об’єднує власників рекламних медіа активів та потенційних клієнтів на розміщення реклами.

7
Оренда обладнання

ЛуцькРентал

Послуги прокату фото та відео техніки, звукового, світлового та мультимедійного обладнання, спецефектів та музичних інструментів.

8


Замовляйте розміщення

Ми зацікавлені в стабільності наших з вами комерційних відносин, тому для постійних клієнтів в нас існує система гнучких медійних програм та знижок. Нам важливо, щоб Ваш бізнес розвивався, щоб ваші клієнти були щасливі. Ми будуємо екологічний, медійний бізнес в Луцьку і запрошуємо вас до співпраці!

ПАРТНЕРСТВО