Формуємо нове інформаційне середовище у Луцьку

спектр медіа

Маніфест медіа-групи “Спектр”

Ми не шукаємо клієнтів, не накручуємо перегляди і не прагнемо бути першими. Ми стараємся створювати ефективні соціальні мости між людьми. Між бізнесом та клієнтом, між виданням та аудиторією, а для цього потрібно підняти медійну, соціальну та цифрову культуру у Луцьку на новий, вищий рівень. Ми пишемо про тих, про кого не написали видання старого типу, ми стараємось формувати нове медіа-інформаційне середовище на Волині, яке роками було деформовано журналістським корпусом старої парадигми та за гроші людей, які були зароблені не завжди чесним шляхом або в негативно забруднених індустріях (Похідність коштів). Медіа-група “Спектр” не буде співпрацювати з бізнесом, який пагубно впливає на соціум: алкогольні і табачні бренди та інші.

Ми окреслили для себя декілька тем на які прагнемо формувати громадську думку та залучити медіа-партнерів.

Формування у аудиторії негативної думки про:
1. Забруднення інфопростору негативним контентом Луцькими ЗМІ та спам у Луцькі фейсбук групи.
2. Мисливство –  вбивства тварин як спосіб задоволення свого его.
3. Алкоголь та паління через відсутність  зайнятості.
4. Рекламний треш в зовнішньому вигляді Луцька.
5. Ігрові автомати руйнують Луцькі сім’ї.

Формування у аудиторії позитивної думки про:

1. Стерелізацію тварин.
2. Сортування сміття.
3. Підтримка Луцьких виробників товарів та послуг – розвиток місцевої економіки.
4. Фермер – герой Української національної ідеї.
5. Здорове харчування, тренд на БІО та вегетаріанську продукцію.
6. Діджиталізація державних органів виконавчої влади.

Ми запрошуємо усі інтернет-видання, журналістів та місцеві ЗМІ долучатись до наших ініціатив та висвітлювати дані теми, системно, щомісяця через власні медіа проекти та наші канали комунікації у соціальних мережах. Ми просимо усі Луцьки інтернет-видання, зменшити к-сть негативних новин на власних сайтах та соціальних мережах. У випадку, якщо  ваші журналісти та модератори продовжать сіяти негативні новини з словами: збив, зарізав, дтп, вмер, вкрав, задушив, знайшли мертвим і тд, до ваших модераторів та контент-менеджерів будуть застосовані санкції які діють у наших фейсбук групах.

1. Вони будуть відключені від автоматичних публікацій і кожен їхній пост буде затверджуватись нашим адміністратором, що може призвести до часової втрати актуальності новини.
2. Вони будуть видалені з групи та усіх інших фейсбук груп, які модерує медіа-група “Спектр”, що призведе до втрати трафіку для ваших сайтів.
3. Ми зі своєї сторони будемо висвітлювати ваш інтернет-ресурс, як той який забруднює інформаційне середовище у Луцьку.

Ми створили більше 10 фейсбук груп на різні тематики та під різні ринки. Якщо ви пропонуєте роботу, робіть вашу публікацію в групі Робота Луцьк, а не в групу Автобазар Луцьк. Тільки конкретно таргетовані публцікацію зможуть принести вам максимальний профіт по переглядам.
Дякуюємо за співпрацю!

Медіа-група “Спектр”