Формуємо нове інформаційне середовище у Луцьку

спектр медіа

Маніфест медіа-групи “Спектр”

Ми не шукаємо клієнтів, не накручуємо перегляди і не прагнемо бути першими. Ми стараємося створювати ефективні соціальні мости між людьми: між бізнесом та клієнтом, між виданням та аудиторією. Втім, для цього потрібно підняти медійну, соціальну та цифрову культуру у Луцьку на новий, вищий рівень. Ми пишемо про тих, про кого не написали видання старого типу, ми стараємось формувати нове медійно-інформаційне середовище на Волині, яке роками було деформовано журналістським корпусом старої парадигми та за гроші людей, які були зароблені не завжди чесним шляхом або в негативно забруднених індустріях (Похідність коштів). Медіа-група “Спектр” не буде співпрацювати з бізнесом, який негативно впливає на соціум: алкогольні та тютюнові бренди тощо.

Ми визначили для себе декілька тем, на які прагнемо формувати громадську думку та залучити медіа-партнерів.

Формування в аудиторії негативної думки про:
1. Забруднення інфопростору негативним контентом місцевими ЗМІ та спам у Луцькі фейсбук групи.
2. Мисливство —  вбивства тварин, як спосіб задоволення свого “Его”.
3. Алкоголь та паління — через відсутність  зайнятості.
4. Рекламний “треш” в зовнішньому вигляді Луцька.
5. Ігрові автомати руйнують луцькі сім’ї.

Формування в аудиторії позитивної думки про:

1. Стерилізацію тварин.
2. Сортування сміття.
3. Підтримка Луцьких виробників товарів та послуг — розвиток місцевої економіки.
4. Фермер — герой Української національної ідеї.
5. Здорове харчування, тренд на БІО та вегетаріанську продукцію.
6. Діджиталізація державних органів виконавчої влади.
7. Підтримка громадської авіації та авіаклубів у Луцьку.

Ми запрошуємо усі інтернет-видання, журналістів та місцеві ЗМІ долучатись до наших ініціатив та висвітлювати дані теми, системно, щомісяця через власні медіа-проекти та наші канали комунікації у соціальних мережах. Ми просимо усі луцькі інтернет-видання, зменшити к-сть негативних новин на власних сайтах та соціальних мережах. У випадку, якщо  ваші журналісти та модератори продовжать сіяти негативні новини зі словами: збив, зарізав, дтп, вмер, вкрав, задушив, знайшли мертвим і тд, до ваших модераторів та контент-менеджерів будуть застосовані санкції які діють у наших фейсбук групах:

1. Вони будуть відключені від автоматичних публікацій і кожен їхній пост буде затверджуватись нашим адміністратором, що може призвести до часової втрати актуальності новини.
2. Вони будуть видалені з групи та усіх інших фейсбук груп, які модерує медіа-група “Спектр”, що призведе до втрати трафіку для ваших сайтів.
3. Ми зі своєї сторони будемо висвітлювати ваш інтернет-ресурс, як той, який забруднює інформаційне середовище у Луцьку.

Ми створили понад 10 фейсбук груп на різні тематики та під різні ринки. Якщо ви пропонуєте роботу, робіть вашу публікацію в групі Робота Луцьк, а не в групу Автобазар Луцьк. Тільки конкретно таргетовані публікації зможуть принести вам максимальний профіт по переглядах.
Дякуємо за співпрацю!

Медіа-група “Спектр”