Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Про нас

Спектр Медіа
Довгострокове партнерство

Будуємо мости та соціальні ліфти

Ми не шукаємо клієнтів, не накручуємо перегляди і не прагнемо бути першими. Ми стараємся створювати ефективні соціальні мости між людьми. Між бізнесом та клієнтом, між виданням та аудиторією, Ми бажаємо підняти медійну, соціальну та цифрову культуру у Луцьку на вищий рівень. Ми пишемо про тих, про кого не написали видання старого формату,  стараємось формувати нове медіа-інформаційне середовище на Волині

Ми надаємо консультацыйні послуги в сфері нових медіа та інформаційних технологій. Наші готові проєкти, ідеї для бізнесу, концепти, товари або інформацію, ви маєте змогу придбати у нашому МАГАЗИНІ ІДЕЙ.

Представляєте Ви бізнес, політичну групу чи соціальну організацію – нам цікава лише довготривала співпраця, мінімум 5 років – яка націлена на взаємну інтеграцію та WinWinWin модель: (Замовник. Оператор. Місто.)

Спектр – Завжди на Вашій стороні…

МЕДІА ТА PR ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Нам не цікаве разове виконання послуг, ми прагнемо будувати довгострокове партнерство і допомагати бізнесу зайти на нові ринки online.

Від створення вебсайтів до брендових відеороликів, від управління репутацією до контр-стратегій просування.
Від концепт фотографії до соціального маркетингу.

Телефонуйте: +38 068 772 38 28
Власні інтернет-проекти

Ми створили інтерактивні інтернет-видання для контакту Вашого бренду з аудиторією. Портали новин та медіа проекти з ефективними PR інструментами.

Інтернет розробка

В рамках довгострокової співпраці - ми можемо створити для вас власний інтернет-портал, сайт новин чи вискокофункціональний веб проект з можливістю масштабування в інші регіони.

Консалтинг

Оптимізація бізнес процесів для вашого бренду та налаштування інтеграцій та автоматизації вашого бізнесу в інтернеті.

Реклама в інтернеті

Ми створили інтерактивні канали комунікації в соціальних медіа, місцеві інтернет-видання, задля контакту Вашого бренду з інтернет аудиторією та висвітлення потрібного інформаційного меседжу.

Консалтинг

Оптимізація бізнес-процесів для вашого бренду, налаштування інтеграцій та автоматизації вашого бізнесу.

Зйомка відео роликів

В нас є велика матеріально-технічна база для розробки та створення брендового та рекламно-інформаційного контенту. 4К відео камери, професійне фото та відео світло.

Соціальні медіа

Ми знаємо як управляти репутацією в соціальних медіа використовуючи нові трендові інструменти для досягнення поставлених цілей. Можемо автоматизувати дані процеси.

Розробка стратегій

Аналіз данних, аналітика ринку та розробка контр-стратегій медійного та піар просування вашого бренду в соціальних медіа.

Виробництво контенту

В нас є велика матеріально-технічна база, а також власна арт локація для розробки та створення медійного та рекламно-інформаційного контенту.

Розробка стратегій

Аналіз даних, аналітика ринку та розробка контр-стратегій медійного та піар-просування вашого бренду.

Агрегатор новин

Луцьк News

Усі новини Луцька на одному сайті. Зручний портал для моніторингу та аналізу соціальних новин. Дивись. Читай. Аналізуй.

1
Вакансії Волині

ВолиньWork

Сайт пошуку роботи Волині. Вакансії, резюме, компанії. Кращі спеціалісти Волині. Робота у Луцьку, Ковелі, Нововолинську. Проект в розробці.

2
Медіамаркет

Луцьк Реклама

Замовляй рекламу у Луцьку онлайн. Перший регіональний магазин реклами.

3

Про автора та проєкт Спектр

Алхімія компанії